Nie ma eleganckiej kuchni czy wystawnej kolacji bez odpowiedniego szkła do napojów. Oczywiście herbatę, jak i kawę można śmiało podawać w filiżankach lub ładnych kubkach, jednak soki, wodę i wszelkiego rodzaju alkohole mają większe wymagania - nie obejdziemy się więc bez kieliszków, szklanek, literatek i wielu innych podobnych naczyń.

Szklanki mogą mieć najrozmaitsze formy i kolory. Te z lat 60. i 70. XX wieku są szczególnie ciekawe. W tamtych czasach królowało kolorowe szkło różnego rodzaju, a także “przydymione”, nieco ciemniejsze lub takie, w którym kolor przechodzi płynnie z brązu czy szarości do przezroczystości. Wiele szkieł z tamtej epoki oferowało również nietuzinkowe kształty, zaskakujące nawet dziś.

W naszym sklepie, w kategorii Szklanki/kieliszki znajdą Państwo całe mnóstwo różnorodnych pięknych szkieł do napojów. Proponujemy zarówno bardziej klasyczne, proste szklanki, które zostały wykonane z przezroczystego, czystego szkła, jak i wyjątkowe, kolorowe i zdobione kieliszki. Kolekcjonerzy znajdą u nas również wyjątkowe zestawy z kryształowymi tacami, czy pięknie malowanymi dzbankami.

Szklanki/kieliszki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl