RODO

W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych, w tym wypełniając dyspozycję art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: RODO) przekazujemy kluczowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych naszych klientów.

Kto przetwarza dane?
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez firmę: Studio Projektowania Graficznego TAK s.c.

Wpisy do działalności gospodarczej pod numerami ewidencyjnymi 65729 oraz 65730. REGON 351270118.

Kontakt telefoniczny: 503 170 106

Gromadzimy je w dwóch celach:
- utrzymanie Twojego konta w serwisie lubierzeczy.pl. Jeżeli rejestrując się w portalu dobrowolnie podajesz swój adres email i ustalasz login. Możesz, ale nie musisz podać też inne dane, które przydadzą się w przypadku składania później zamówienia.
Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody, którą wyrażasz podczas rejestracji w portalu.
- Realizację zamówienia w sklepie lubierzeczy.pl. Jeżeli zamawiasz produkty w naszym sklepie dobrowolnie podajesz swoje dane niezbędne do dostarczenia przez nas Twojego zamówienia.
Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody, którą wyrażasz dokonując zakupu w sklepie. Bez niej nie możemy zrealizować Twojego zamówienia.

Twoje Prawa
Do swoich danych masz dostęp, możesz żądać ich poprawienia, usunięcia, zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo wycofać udzieloną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie. Masz prawo przeniesienia swoich danych do innego administratora. W przypadku gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niewłaściwy, powiadom nas a natychmiast to zmienimy. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Proces przetwarzania danych
Aby realizować zamówienia dla Ciebie, korzystamy z usług firm takich jak np. firmy kurierskie i pocztowe, obsługujące płatności i księgowość, obsługujące nasze serwery i pocztę, mające siedzibę w Polsce i, sporadycznie za granicą. Aby móc dla nas pracować, mają dostęp do części lub całości Twoich danych. Nie mogą z nich korzystać poza zakresem realizowania usług dla lubierzeczy.pl.

Czas przetrzymywania danych
Zamówienia złożone w portalu lubierzeczy.pl przechowujemy na serwerze zazwyczaj 1 miesiąc, a maksymalnie 3 miesiące.
Twoje dane niezbędne do realizacji zamówienia oraz login i hasło będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne, a po tym czasie będą przechowywane w minimalnej, archiwalnej formie tak długo, jak przewiduje prawo.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl